انتقال اطلاعات کامل به مخاطب توسط تبلیغ نویسی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

تبلیغ نویسی صحیح عاملی است برای افزایش فروش محصولات با پنل اس ام اس که متاسفانه در بسیاری از کسب و کارها این کار به درستی انجام نمی شود. کسب و کارها با در نظر گرفتن موارد زیر می توانند اطلاعات کاملی از محصول خود را به مخاطبانشان با ارسال اس ام اس منتقل کنند. مهارت تبلیغ نویسی به بهبود کسب و کار کمک می کند.


تبلیغ نویسی را جدی بگیرید اگر قصد دارید فروش های رویایی را تجربه کنید.  


تبلیغ نویسی عاملی است که فروش شما را تضمین می کند. علاوه بر تبلیغات باید روی متقاعد کردن مخاطبانتان نیز کار کنید، به خاطر همین باید تبلیغ نویس حرفه ای باشید تا از پس این کار بر آیید.

مواری که در تبلیغ نویسی ارسال پیام باید رعایت کنید:

  • عنوان محصول

عنوان محصول شما تنها عاملی است که مخاطب را در پنل اس ام اس شما ماندگار می کند. یعنی مخاطب شما با دیدن عنوان محصول شما تصمیم می گیرد در آن پنل بماند یا آن را ترک کند.

شما باید از عنوان مناسب برای محصول خود استفاده کنید تا بتوانید کمتر از 3 ثانیه توجه مخاطب خود را جلب کند.

  • توجه به نیاز اصلی مخاطب

محصول شما باید دقیقا همان چیزی باشد که نیاز اصلی مخاطبانتان است، باید از نیاز مخاطبانتان آگاهی داشته باشید. باید دقیقا به مشکلات و نیازهای مخاطبانتان با ارسال اس ام اس اشاره کنید.

بهتر است در ابتدای محتوای تبلیغاتی مستقیم به این مسئله اشاره کنید، تا از این طریق توجه مخاطبتان برای خواندن ادامه محتوا جلب شود.

  • مزیت محصول
  • به جای اینکه از ویژگی های محصولتان صحبت کنید بهتر است مزیت های محصولتان را به مخاطب یاد آوری کنید. به مخاطب خود بگویید بعد از خرید محصول شما دقیقا چه اتفاقی قرار است برایش بیافتد.

اگر محصول شما مثلا در زمینه لاغری و تناسب اندام است به مخاطب خود بگویید مثلا بعد از چند روز چه نتایجی در انتظارش است.

سعی کنید با عنوان کردن مزیت های محصولتان با ارسال اس ام اس به مخاطبان خود بگویید که محصول شما دقیقا همان چیزی است که آن ها به دنبال آن هستند.

  • اثبات ادعا

فکر کنید هیچ کس شما را نمی شناسد در این صورت هیچکس هم حرف شما را قبول ندارد. برای اینکه بتوانید ادعای خود را ثابت کنید و بگویید محصول من دقیقا چیزی است که شما به دنبال آن هستید باید این مسئله را ثابت کنید.

اما چه طور ممکن است؟ از طریق کسانی که محصول شما را قبلا خریداری کرده اند و از آن رضایت داشته اند. سعی کنید از آن ها بخواهید نظرات خود را به صورت صوتی یا پیامکی اعلام کنند و در اختیار شما قرار دهند.

  • گارانتی محصول

اگر از کیفیت محصول خود اطمینان دارید دلیلی ندارد که محصول خود را گارانتی نکنید. با گارانتی کردن محصول خود می توانید اعتماد مخاطبان خود را چندین برابر به خود جلب کنید.

  • دعوت به خرید

دعوت به اقدام برای خرید محصول یکی از مهم ترین کارهایی است که باید به خوبی انجام دهید. باید به مخاطب پنل اس ام اس خود بگویید برای تهیه محصول دقیقا از کجا اقدام کند.

  • محدودیت

با اعمال محدودیت می توانید پروسه خرید را سریع تر کنید. مثلا می توانید برای خرید محصول خود محدودیت بگذارید. به عنوان مثال اعلام کنید که این محصول فقط به 10 نفر فروخته می شود یا اینکه این محصول فقط تا هفته آینده به فروش می رسد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *