اشتباهات کسب و کارها در تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه ارسال اس ام اس

چه کسی می توانست تصور کند که روزی روی صندلی جلوی تلویزیون نشسته و به راحتی با سامانه ارسال اس ام اس خرید کند یا با هر خدمات دیگری تنها یک کلیک فاصله داشته باشد. اشتباهاتی در هنگام ارسال اس ام اس برای کسب و کارها وجود دارد که باید از آن ها دوری کنید. ویژگی های کالایی که با سامانه تبلیغ می کنید می تواند مشتری ها را به سمت شما جذب کند.


در تبلیغ پیامکی باید ابتدا رضایت مشتری را جلب کرده تا بتوانید کارتان را گسترش دهید.


در کسب و کاری که با پیامک راه اندازی کرده اید بیش از کسب و کارهای حضوری باید به مشتری بها داد و بیشتر از تشکرهای آن ها به شکایات آن ها گوش داد. شما حتی می توانید با سامانه، ارسال اس ام اس تبلیغاتی به صورت روزانه داشته باشید.

اشتباهاتی رایج در هنگام تبلیغ پیامکی در کسب و کارها:

  • به تاخیر انداختن

دنیای امروز به ویژه تبلیغ با سامانه ارسال اس ام اس بسیار سریع است. حتی یک تاخیر خیلی کوچک در پاسخ دادن به مشتری می تواند به کسب و کار شما ضربه ی سختی بزند.

سعی کنید پیامک هایی که می خواهید با ارسال اس ام اس به دست مشتری برسانید به هیج وجه به تاخیر نیاندازید.

  • ارائه توضیحات مبهم درباره محصول

توضیحات تان باید در سامانه ارسال اس ام اس واضح و کوتاه باشد. مردم اغلب توضیحات بلند بالا را نمی خوانند و ممکن است پیام مهم شما رسانده نشود.

علاوه بر مشتری، زمان نیز برای صاحبان کسب و کار درآمدزاست و از اهمیت بالایی برخوردار است.

  • پاسخگو نبودن

برخی کسب و کارها بر این باورند که فقط با تبلیغ می توانند باعث پیشرفت خود شوند ولی اینگونه نیست باید در مشتری رضایت به وجود آورند و رضایت مشتری زمانی حاصل می شود که در صورت لزوم، امکان تماس با شرکت وجود داشته باشد و فردی برای پاسخگویی حاضر باشد.

  • نادیده گرفتن رقبا

باید نسبت به اقدامات رقبای خود که در زمینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی کار می کنند آگاه و هوشیار باشید. برای پیشرفت کارتان حتما از پیشنهادات و استراتژیک هایی که به کار می گیرند مطلع باشید.

  • بی هدف بودن

اهداف واقعی و دست یافتنی برای کسب و کارتان تعیین کنید. وقتی که از سامانه ارسال اس ام اس استفاده می کنید، فرآیند موفقیت تان را بارها بررسی نموده و در صورت لزوم آن را تغییر دهید.

  • تنها بودن

تیمی از افراد متخصص برای کارتان در نظر بگیرید. شاید در تبلیغات پیامکی یک نفر برجسته شود اما تیمی پشت آن فرد وجود دارد. تبلیغ پیامکی آنقدر وظایف گسترده و متنوعی در خود دارد که یک فرد تنها، به سختی از پس همه ی آن ها بر می آید.

  • تحقیق نکردن در مورد بازار هدف

در مورد بازاری که می خواهید در آن تبلیغات داشته باشید تحقیق کنید. این تحقیق می تواند نشان دهنده ی موفقیت شما در آینده باشد.

تبلیغات پیامکی هیجان انگیز و درآمدزاست، اما یک اشتباه کوچک در آن می تواند منجر به ضررهای زیادی شود. از این رو با شور و شوق، انرژی و تمرکز فراوان این کار را دنبال کنید.

در تبلیغ با سامانه ارسال اس ام اس مطمئن باشید اگر قدم های حساب شده ای بردارید، موفق خواهید شد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *