اشتباهات فراگیر در تبلیغات

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

اگر مدیران کسب و کارها روش مناسبی برای تبلیغات خود انتخاب نکنند به جای آن که تبلیغ سودمند باشد، می ‌تواند زیان بار باشد. با استفاده از پنل اس ام اس و با دوری کردن از اشتباهات رایج و معمول، از دام‌ های بزرگ تبلیغات دوری کنید. اگر تبلیغات شما بدون اشتباه باشد می توانید با ارسال اس ام اس به معرفی محصول بپردازید و نام تجاری خود را بر سر زبان ها بیاندارند.

نداشتن خرید

مجریان، مدیران و کارمندانی که تبلیغ را باور ندارند، به طور جدی می ‌توانند زیان‌آور باشند و تمامی مراحل را تحت ‌الشعاع قرار دهند.


خرید را با روشن کردن اهداف و مراحل عملیات تبلیغاتی به دست آورید.


نداشتن ارتباط

اگر درباره ‌ی برگزاری یک سمینار مهم به کارمندان اطلاعاتی نداده‌ اید می توانید در کم ترین زمان با ارسال اس ام اس آن ها را مطلع کنید یا اگر دیر به این فکر افتاده اید آن را برگزار نکنید و ارسال پیام را به 24 ساعت قبل از برگزاری موکول کنید.

در تمامی مسایل و جزئیات تبلیغات پیامکی خود سیاست آزادی بیان را به کار گیرید.

ترسی مبهم و نامحسوس

شرکت ‌ها در برخورد با تبلیغ پیامکی بیش ‌تر دچار ترسی مبهم و نامحسوس می‌ شوند. آن‌ ها نه از خود تبلیغ، که از احتمال شکستشان در تبلیغ واهمه دارند.

این ترس حتی می ‌تواند آنان را از آغاز و ادامه ‌ی کار باز دارد. هنگامی که تبیغ پیامکی خود را شروع می کنید از این ‌که بارها و بارها زمین بخورید و موفق نشوید، ترسی نداشته باشید زیرا حتی در صورت جواب دهی مناسب شما هزینه ی چندانی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی نکرده اید.

اطمینان و اهداف

بسیاری از شرکت‌ ها در واقع نمی ‌دانند که از تبلیغ با پنل اس ام اس چه می ‌خواهند یا انتظارشان از تلاش‌ های شبانه ‌روزی چیست؟ ابتدا اهدا‌فتان را مشخص و تنظیم کنید سپس، بپذیرید که تبلیغات یک مرحله است. در پایان، همواره از تناسب مراحل با اهدا‌فتان، اطمینان حاصل کنید.

نداشتن مسوولیت‌ پذیری

نداشتن حس مسوولیت‌ پذیری بدترین و بزرگ‌ ترین اشتباهی است که یک شرکت می ‌تواند مرتکب شود. داشتن اهداف واقع ‌بینانه و عملکرد سریع برای کسانی که در کار تبیلغ هستند، ضروری است. در غیر این صورت شما به مرگ آری گفته ‌اید و هیچ ‌چیز را عملی نساخته ‌اید.

نداشتن دست نوشته

همیشه اهداف خود را بنویسید زیرا هنگامی که کاری نوشته شود، انجام می‌ پذیرد. این احتمال را بدهید که هنگام نوشتن، دیدگاه و چشم‌ انداز شما به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

هدر رفتن سرمایه

اجرای عملیات 50 دلاری که از اجزای خوبی برخوردار است، می ‌تواند راه ‌گشاتر از عملیات 50000 دلاری باشد که به صورت ضعیفی طراحی شده است.

بسیاری از فنون تبلیغ ‌سنتی، مانند تبلیغات با پنل اس ام اس نمی‌ توانند بازخورد بالایی داشته باشند و در برآورد و ارزیابی هزینه‌ ها نتایج قابل قبولی ارائه دهند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *