اس ام اس تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت مخاطب

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

یکی دیگر از بانک های اطلاعاتی شماره در سامانه پیامکی، بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت می باشد. ماهیت این بانک اطلاعاتی تبلیغاتی می باشد. در سامانه پیامکی یکی از قابلیت های مهمی که در اختیار شما قرار می گیرد ارسال اس ام اس بر اساس سن مخاطب می باشد. بدین شکل شما می توانید پیامک تبلیغاتی خود را به رده سنی مورد نظرتان ارسال کنید، در مطلب زیر توضیحاتی در مورد این قابلیت ارائه شده است .

جهت تبلیغ محصولات و خدمات از تمامی بانک های اطلاعاتی می توان استفاده کرد و هر صنف با توجه به فعالیت خود می تواند بانکی که کاربرد بیش تری دارد را انتخاب نماید.


این بانک برای بسیاری از اشخاص و مجموعه ها مورد استفاده می باشد به خصوص اصنافی که هدف آن ها یا مخاطبانشان محدود و مشخص شده است.


به طور مثال یک آموزشگاه کنکور جامع هدف مشخصی دارد و به افرادی باید تبلیغات انجام دهد که محدوده سنی خاصی داشته باشند.

یا یک آرایشگاه زنانه نیازی به ارسال اس ام اس به آقایان را ندارد و اگر بخواهد به هر دو جنسیت ارسال اس ام اس داشته باشد در واقع نصف هزینه ای که صرف می کند بازده نداشته و سوخت می شود.

در این نوع ارسال از طریق سامانه پیامکی کاربران می توانند شماره هایی را انتخاب کنند با توجه به نوع تبلیغشان جنس و سن مخاطبین را تعیین کنند.

یعنی این سامانه پیامکی به سیستمی مجهز شده که بتوانید در استان و شهر خود در بین مخاطبین همراه اول، جنسیت مخاطبین و رده سنی مخاطبین را تعیین کنید.

بعضی ها ادعا می کنند که چنین امکانی وجود نداره اما بنا بر سند ها موجود در مخابرات این تفکیک شدنی است و منبع اطلاعاتی برای ارسال اس ام اس براساس جنسیت و رده سنی آرشیو اطلاعاتی مخابرات می باشد.

ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت علاوه بر مزایای ذکر شده معایبی نیز دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد :

در این بانک ارسال اس ام اس امکان انتخاب محدوده و منطقه مورد نظر وجود ندارد یعنی فقط می توانید شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید و شاید خیلی از کاربران تمایل داشته باشند که منطقه را نیز انتخاب کنند که این امکان را ارائه نداده است .

در هر ارسال اس ام اس تبلیغاتی تعداد انبوهی از شماره ها بلک لیست مخابرات می باشد و دریافت اس ام اس تبلیغاتی ندارند.

اپراتور ۵۰۰۰ که ارسال بر اساس سن و جنسیت را انجام می دهد هزینه شماره های بلک لیست را به صورت اتوماتیک برگشت نمی دهد و این موضوع باعث می شود که به اندازه هزینه انجام شده بازخورد دریافت نشود .

همچنین تعداد ارسال اس ام اس را می توانید انتخاب کنید که چه تعداد اس ام اس ارسال شود، فرضا در آن رده سنی و در آن استان و شهر و جنسیت که انتخاب کردین ممکن است ۵۰۰۰۰شماره موجود باشد که شما می خواهید ۱۰۰۰۰ تا ارسال داشته باشید .

برای این کار تعداد را ۱۰۰۰۰ تایپ کرده و تایید می کنید.

تا اینجا شما توانسته اید شماره های مورد هدف خود را تعیین کنید و بعد از کلیک بر روی گزینه تایید می توانید متن پیام خود را تایپ وهچنین مانند قسمت ارسال سریع زمان و دوره را انتخاب کرده و ارسال اس ام اس داشته باشید.