استقبال مردم از تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

در ایران تبلیغات توسط سامانه پیامکی موضوعی‌ است که کاملاً جا افتاده و کمتر کسب و کار بزرگی پیدا می‌ شود که از تبلیغات پیامکی استفاده نکند و با ارسال اس ام اس از این طریق آشنا نباشد.

تبلیغات قابل قبول

زمانی بود که نه تنها بسیاری از صاحبان کسب ‌و ‌کارها با شنیدن هزینه تبلیغات پیامکی به وجد می ‌آمدند و به سرعت به دنبال راه ‌اندازی یک کمپین تبلیغات پیامکی بودند، بلکه مردم هم از دریافت چنین تبلیغاتی استقبال می ‌کردند.

در مقایسه با بسیاری از روش ‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات محیطی، تبلیغات پیامکی هم از هزینه کمتری برخوردار است و هم برای کسب و کارهای محلی نتایج قابل قبولی را ارائه می ‌دهد.

تبلیغات محیطی مؤثر به خصوص در شهرهای بزرگ اگر چه می ‌تواند توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کند اما معایبی مانند هزینه بسیار بالا و محدودیت در پوشش منطقه جغرافیایی را به همراه دارد.

همچنین، طیف مخاطبان تبلیغات محیطی به شکل تصادفی و غیرقابل انتخاب است، بنابراین چندان نمی‌ توانید بر اساس رفتار آنها شیوه تبلیغاتی خود را کنترل کرده و معایب آن را برطرف کنید.

این موضوع درباره تبلیغات ایمیلی نیز صدق می ‌کند. تبلیغات ایمیلی خیلی قبل‌ تر از تبلیغات پیامکی توسط اسپمرها مورد سو استفاده قرار گرفتند.

این موضوع باعث شد تا عده ‌ای باور کنند که تبلیغات ایمیلی دیگر کاربردی ندارد. اما متاسفانه این جمله صحت ندارد. اگر شما بتوانید به درستی و اصول بازاریابی رضایت مشتریان خود را داشته باشید و کاری کنید که محاطبان خودشان با رضایت کامل ایمیلشان را در اختیارتان قرار دهند.

رضایت مشتری حرف اول را می زند


تبلیغات پیامکی بسیار مورد پسند مشتری قرار گرفته است، یادتان باشد رضایت مشتری همیشه حرف اول را می ‌زند.


نرم ‌افزارهای پیام رسان یا شبکه ‌های اجتماعی جایگزین سامانه پیامکی نیستند، بلکه همسو با این خدمات در راستای اهداف تبلیغاتی شما حرکت می‌ کنند.

خب، اگر با سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس از این طریق آشنایی ندارید باید بدانید که این روش از تبلیغات، مزایای مهمی دارد که شاید برخی از آن ‌ها کاملاً منحصر بفرد باشند.

دردسر کم

ارسال اس ام اس تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش ‌های تبلیغاتی مبتنی بر ایمیل به زمان زیادی نیاز ندارد. تنها کافی است که درباره متن پیام خود تصمیم بگیرید و آن را به مشتریان خود ارسال کنید.

در واقع نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دردسر کمی دارد و زودتر شما را به هدفتان نزدیک می کند، با این کار شما ارسال تبلیغات هدفمند خود را انجام داده اید.

همچنین در تبلیغات پیامکی این امکان را دارید تا با ارسال چند نوع پیامک تبلیغاتی، میزان اثرگذاری هر یک از متون را بسنجید.

به این ترتیب شما می ‌توانید پیشنهاد جذابی را تهیه کرده و تنها با فشار دادن یک دکمه، اس ام اس خود را به هزاران نفر ارسال کنید. پیامک شما در مدت کوتاهی به دست تمام مخاطبان شما خواهد رسید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *