استفاده از تکنولوژی روز

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

اگر شما ارسال اس ام اس تبلیغاتی را مزاحمت بدانید باز هم در اصل ماجرا تاثیری نخواهد گذاشت اینکه استفاده از تکنولوژی روز قبل از رقبا قانون موفقیت کسب و کار شما محسوب می شود و قوانین را نمی توان تغییر داد. با پنل اس ام اس می توانید به راحتی پیامک های خود را برای بازار هدف خود ارسال کنید.

بهتر است در تبلیغات از نرم افزار رایگان پیامکی استفاده نکنید.

در تبلیغات نکات زیرا بهتر است بدانید:

  • بهترین زمان برای ارسال اس ام اس

طبق آماری که توسط اپراتورهای تلفن همراه ایرانسل، همراه اول، تالیا، رایتل منتشر شده از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر و ساعت 5 عصر الی 8 شب زمان مناسب ارسال اس ام اس می باشد.


اگر بخواهید پیامک تبلیغاتی شما توسط مخاطبان هدف دیده شود بهتر است زمان ارسال پیامک خود را از یک شنبه تا سه شنبه مشخص نماید.


آمار اپراتورها نشان می دهد ارسال موفق و دیده شدن پیامک ها در این زمان ها درصدی در حدود 60 درصد مخاطبان را تشکیل می دهد.

دقت کنید روزهای بعد و قبل تعطیلات رسمی به اضافه خود تعطیلات به علت خلوت بودن خطوط و عدم پاسخگوئی واحد فروش بسیاری از صاحبان کسب و کار موقعیت خوبی برای تبلیغات و ارسال پیامک های منطقه ای فراهم می آورد.

  • استفاده از امکان پاسخگوئی خودکار پنل اس ام اس

امکان پاسخگوئی خودکار یا همان منشی پیامکی را می توان یک ابزار مناسب پنل اس ام اس برای انتقال بهتر خدمات و محصولات به مخاطب نام برد.

  • مختصر سازی متن پیامک

بهتر است پیامک های تبلیغاتی در چند جمله حداکثر 4 یا 5 کلمه ای طراحی شود و بصورت جملات زیر هم استفاده  نشود ولی اگر استفاده شد به صورت صحیح استفاده کنید.

اگر در متن پیامک از کلمات لاتین یا اعداد استفاده می کنید بهتراست بدانید در بعضی از گوشی های موبایل ممکن است اعداد و کلمات لاتین جا به جا دیده شود.

توصیه می شود برای استفاده از کلمات یا جملات لاتین و اعداد در طراحی متن پیامک اینگونه متن ها در خط مستقل قرار داده شود.

نیازی به استفاده از فعل یا دقت در صحیح بودن جمله از نظر ادبیات فارسی نیست و شما می توانید جملات خود را بدون حاشیه پردازی و تنها به صورت قابل فهم طراحی کنید.

بطور مثال وقتی در یک خط می خواهید مفهوم یک تخفیف ویژه تا مدت مشخصی را بنویسید می توانید به جای 70 درصد تخفیف فقط  تا 12/12/1396 بنویسید 70 درصد به مدت با این شیوه عملا در جملات خود صرفه جوئی کرده اید و به راحتی می توانید مفاهیم بیشتری را به مخاطب منتقل نمایید.

  •  استفاده از وب سایت و سایر ابزار در ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ابزار و امکاناتی مانند تلفن، وب سایت، موبایل، پاسخگوی خودکار پیامکی و سایر ابزار بازاریابی و تبلیغات الکترونیکی می تواند بازده تبلیغات پیامکی شما را چندین برابر کند و در برند سازی نقش موثری خواهد داشت.

قبل از ارسال اس ام اس تبلیغاتی با پنل اس ام اس بهتر است سایت خود را بهینه سازی نموده و محتوا و گرافیک وب سایت خود را بروز نمایید.

چرا که مطمئن باشید در ارسال پیامک تبلیغاتی وقتی سایت شما استفاده شود بسیاری از مخاطبان در خارج از ساعات اداری برای مشاهده خدمات و محصولات و آشنائی با محصولات شما به سایت شما مراجعه می کنند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *