ارتباط سامانه اس ام اس با قشر جوان

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

اگر شما قصد داشته باشید با سامانه اس ام اس با قشر جوان ارتباط موثری برقرار نمایید، لازم است که شناخت درستی از آن ها پیدا کنید. شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که این قشر جوان تکنولوژی را به عنوان بخش مهمی از زندگی خود پذیرفته ‌اند. آن ها ارسال اس ام اس را به مکالمه ‌های تلفنی یا حضوری ترجیح می ‌دهند.


جوانان انتظار بسیار زیادی از محتوای یک پیامک دارند و این یعنی که قبل از ارسال پیامک ‌های تبلیغاتی به آن ها باید این سوال را از خود بپرسیم که چگونه می‌ توان یک پیامک خوب برای آن ها ارسال کرد.


عادت جوانان با پیامک های کوتاه

جوانان به پیغام ‌های کوتاه عادت دارند و مهارت بسیاری در خلاصه کردن حرف‌ های خود دارند. بنابراین بهتر است که شما پیامکی را ارسال کنید که کوتاه و مفید باشد و در آن به نکات بی‌ اهمیت نپردازید.

نباید این را هم فراموش کنیم که همین جوانان در واقع تحصیل ‌کرده ‌ترین قشر جامعه هستند و بنابراین از شما انتظار دارند که پیغام خود را به درستی به آن ها منتقل کنید. این یعنی شما باید در عین کوتاهی تمام نکات اساسی و مهم را در پیامک خود ذکر کنید.

جوان‌ ها عاشق پیامک هستند

جوان‌ ها عاشق پیامک هستند زیرا هنگام استفاده از آن کنترل بیشتری دارند. نسل جدید با وسواس بسیار زیاد والدین خود بزرگ شده‌ اند و اکنون به عنوان افرادی بالغ تمایل بسیار زیادی به نظم دارند. پیامک امکان به وجود آوردن این نظم را به آن ها می‌ دهد.

آن ها می ‌توانند هر وقت بخواهند در یک مکالمه شرکت کنند و هر وقت نخواهند در آن وقفه بیندازند و این کنترل بیشتر توجیه بسیار خوبی برای آن زمان اضافی است که باید صرف نوشتن پیامک کنند.

پیامک یک فضای خصوصی برای جوانان ایجاد می ‌کند، زیرا مثل تلفن نیست که دیگران حرف‌ های آن ها را بشنوند. به علاوه اینکه تا هر زمانی که بخواهند پیامک ‌ها را در گوشی خود ذخیره نگاه می ‌دارند و در صورت لزوم پیامک‌ های خود را حذف می‌ کنند.

رابطه نسل جوان با برند‌ها

درست است که وقتی با جوانان سر و کار دارید پیامک یک پل ارتباطی بسیار خوب است، اما نمی ‌توانید پیامک ‌های تبلیغاتی خود را یکی پس از دیگری برای آن ها بفرستید و انتظار یک نتیجه مثبت را داشته باشید.

رابطه نسل جوان با برند‌ها و تجارت ‌ها بسیار دو طرفه‌ تر از والدین آن ها است. این رابطه می‌ تواند شکل ‌های مختلفی به خود بگیرد.

گاهی اوقات آن ها نظرات خود را بروی صفحه یک برند در شبکه ‌های اجتماعی می‌ گذارند و از طریق پیامک گاهی با برند مورد علاقه خود در ارتباط هستند. نکته مهم اینجا است که آن ها تمایل دارند با برندهایی که دوست دارند یک رابطه دو طرفه داشته باشند.

مساله دیگر این است که این جوانان حوصله چندانی ندارند و برای مدتی طولانی منتظر پاسخ شما نخواهند ماند. آن ها انتظار دارند که همان لحظه کپون پیامکی تائید ورود به مسابقه خود را دریافت کنند.

بنابراین وقتی که می ‌خواهید از طریق پیامک با جوانان در ارتباط باشید، بهتر است که یک رابطه دو طرفه برقرار کنید و در ارسال اس ام اس وقت را هدر ندهید برای این منظور می ‌توانید از سرویس پاسخ خودکار سامانه اس ام اس استفاده کنید.

تداوم تکرار در ارسال را حفظ کنید

شما نباید در ارسال اس ام اس به جوانان زیاده ‌روی کنید. برای اینکه بتوانید تعداد ارسال مناسب در ماه را برای خود پیدا کنید لازم است که به رفت و آمد مشتریان توجه کنید و همچنین ببینید که پیامک شما چه هدفی را دنبال می‌ کند.

اگر قرار است که فردا یک حراج داشته باشید پس باید هر چه زودتر این موضوع را از طریق سامانه اس ام اس به مشتریان اطلاع دهید. ولی اگر برای هفته دیگر یک مسابقه ترتیب داده‌ اید، شاید استفاده از پیامک در حال حاضر چندان ضروری نباشد.

آنچه باید درک کنید این است که یک مجموعه پیوسته و بدون محتوا از پیامک‌ های تبلیغاتی که فقط قرار است نام شما را در ذهن جوانان ماندگار کنند حتما نتیجه عکس خواهند داشت.

یادآوری با پیامک

پیامک تاثیر بسیاری بر روی جوانان می ‌گذارد، جوانان امروزی به ارسال اس ام اس و دریافت آن عادت دارند و می توانید مطمئن باشید که یک یادآوری یا پیشنهاد پیامکی را نادیده نخواهند گرفت.

در یک تحقیق بروی ۸۰۰ دانشجوی یک دانشگاه آمریکایی مشخص شد که ارسال یک پیامک یادآوری برای ثبت ‌نام ترم جدید دانشگاه کمک می‌ کند تا دانشجویان این موضوع را فراموش نکنند.

احتمالا می‌ توانیم نتایج مشابه ی را برای دانشجویان ایرانی هم متصور شویم، بنابراین اگر که جوانان هستند که بازار هدف شما را تشکیل می‌ دهند، بهتر است پیامک را به عنوان یک ابزار موثر در درگیر کردن مشتریان خود فراموش نکنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *