انتخاب کلمات جادویی برای تبلیغات پیامکی

پیامک سخنان زیبا از وینستون چرچیل
۱۳۹۷-۰۱-۱۸
سامانه اس ام اس، ارسال اس ام اس
بانک اطلاعات انحصاری در تبلیغات پیامکی
۱۳۹۷-۰۱-۱۸

انتخاب کلمات جادویی برای تبلیغات پیامکی

ما در انتخاب کلمات برای تبلیغات پیامکی مختاریم. مشکل برخی از افراد استفاده از کلمات پوچ و بی معنی است. شکست یا موفقیت تبلیغات پیامکی ما به نوع کلمات انتخابی برای معرفی تولیدات، خدمات و موقعیت خودمان بستگی دارد. امروزه تبلیغات پیامکی بیشتر از طریق سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس از آن طریق صورت می گیرد.

منظور، مجموعه ای از عبارات و کلمات از پیش نوشته شده است که با اضافه کردن به متن تبلیغاتمان، نیرویی خارق العاده و همین طور امکان انتخاب گزینه های مختلف را به وب سایت، محصولات و با خدمات ما عرضه می کند.

این مجموعه در واقع سفری عجیب از درون کلمات است که به تبلیغات سامانه پیامکی ما جذابیت، رنگ و حس می بخشد. با عبارات حاوی نکات روز می توانیم به تبلیغاتمان جان ببخشیم.

چگونگی انتخاب عبارات و نکات روز سامانه پیامکی:

تبلیغات را به دقت مطالعه کنیم:


به درستی از مضمون آگهی تبلیغاتی که در تلویزیون، روزنامه، ایمیل یا مجله به نمایش گذاشته ایم، آگاه باشیم.


استفاده از کلمات با تاثیر عمیق:

این قسمت شامل جملات درنظر گرفته شده ی ماست. زمانی که ارسال اس ام اس از طریق سامانه پیامکی انجام می شود، کلماتی را که تأثیر عمیقی بر ما می گذارند را در جایی یادداشت کنیم. دفترچه یا بخشی از کامپیوتر خودمان را به نوشتن این نکات روز اختصاص دهیم.

این جمله ای است که اخیراً یادداشت کرده ام: چیزی را نپذیرم مگر آن که بهترین باشد، چرا که من ارزشش را دارم و این هدیه ای از خودم به خودم است.

چقدر شور و حرارت در متن شما موج می زند؟

برای درک و فهم بهتر این مرحله باید تبلیغی را که قبلاً تهیه شده مورد بررسی قرار دهیم. میزان تأثیر آن بر خواننده چقدر است؟ آیا این تبلیغ توجه ما را به خود جلب می کند؟

در صورت منفی بودن پاسخ، زمان استفاده از جملات سحرآمیز بازاریابی فرا رسیده است. جمله های مناسب که خدمات یا تولیداتمان را هرچه بهتر معرفی می کند، در جای جای تبلیغات گنجانده، سپس آن را اصلاح کنیم.

حال این آگهی را که شخصی بدون آگاهی از جملات سحرآمیز بازاریابی نوشته، بخوانیم:

پیراهن قهوه ای جدید برای بانوان سایز l

در حقیقت این جمله مرا جذب نکرد، بلکه تصویر مربوط به آن برایم تازگی داشت. بله، واقعاً تولید فوق العاده ای است: حال ببینید که چگونه یک تبلیغ خشک و خالی با استفاده از جملات سحرآمیز بازاریابی تغییر می کند:

با پوشیدن این کت چرمی قهوه ای شکلاتی، تمام قد و عالی، به هرآن چه که در اطراف شماست می تابید .برای دوست داران کیفیت خوب با پرداخت بخشی از قیمیت خرده فروشی، راحتی و شیک پوشی را تجربه می کنید.

این پیراهن بی نظیر زیبا را به کمد لباس های زمستانی خود وارد کنید، برای بانوان با سایز XL

آیا تفاوت را حس می کنید؟ با استفاده از کلمات جادویی بازاریابی به راه های جدید تأثیر بر خریداران دست پیدا کرده، به این طریق تولیدات خود را هرچه عمیق تر در قلب و روح آن ها جای می دهیم و به عمیق ترین نقطه ی خواسته های آنها می رسیم.

چرا از همین حالا برای تبلیغات مان اقدام نکنیم؟

کافی است این سه پیشنهاد را برای اضافه کردن گرمی، رنگ و حس به تبلیغات مان اضافه کنیم. ما باید بدانیم تبلیغات چطور بر رفتار مصرف‌ کننده تأثیر می‌گذارد؟ تبلیغات چه تأثیری بر سهم بازار شرکت ‌ها و بر بودجه‌ ی بازاریابی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *