تفاوت ماژول ارسال از دفترچه تلفن و ماژول ارسال هوشمند

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

در سامانه پیامکی ماژول های فراوانی با ارائه امکاناتی متفاوت جهت سهولت در ارسال اس ام اس به کاربران ارائه شده است. یکی از این ماژول ها ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن می باشد. با استفاده از این ماژول می توانید یک متن پیامک را به گروهی از مخاطبان با اطلاعات دفترچه تلفن آنان تنها با ارسال اس ام اس، پیامک نمایید. به طور مثال خانم رضایی جهت دریافت کارت هدیه ی خود تا تاریخ ۲۵/۸/۹۵ فرصت دارید. ماژول ارسال هوشمند امکان مشابهی مانند ماژول ارسال با نام دارد. در این مقاله به تفاوت اصلی دو ماژول ارسال از دفترچه تلفن و ارسال هوشمند خواهیم پرداخت.

با توجه به این مقاله می توانید ماژول مد نظرتان را در انتها انتخاب و آن را فعال نمایید.


 در تنظیمات ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن با قرار دادن تگ پیشوند و نام خانوادگی به جای خانم رضایی در متن اس ام اس، اطلاعات مخاطبین یک به یک جای گذاری شده و ارسال اس ام اس به مخاطبین انجام می شود.


به عبارتی متن اس ام اس را پیشوند نام خانوادگی جهت دریافت کارت هدیه تا تاریخ ۲۵/۸/۹۵ فرصت دارید تنظیم نموده و ماژول اتوماتیک پیشوند و نام خانوادگی را جایگذاری کرده وارسال اس ام اس کنید.

شما می توانید با استفاده از ماژول ارسال هوشمند نیز اس ام اس انبوهتان را با ارسال یک پیامک به مخاطبین مد نظرتان با توجه به اطلاعات هر مخاطب ارسال نمایید.

در متن اس ام اس بالا تاریخ ارائه خط هدیه ۲۵/۸/۹۵ اعلام شده است. این تاریخ برای همه ی افراد یکسان بود.

حال سوال این است که اگر برای هر فرد متفاوت باشد چکار باید انجام دهیم؟

به عبارتی می خواهیم پیامک ما همراه با اطلاعات مخاطبین ارسال شود و در متن پیامک تاریخ و یا حتی اعتبار مربوط به هر کاربر ذکر شود.

این پیامک توسط سامانه پیامکی ماژول ارسال هوشمند قابل تنظیم و ارسال می باشد. با این تفاوت که:

در ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن، اطلاعات کاربران از دفترچه تلفن فراخوانی می شود اما در ماژول ارسال هوشمند می بایست اطلاعات را در یک فایل اکسل وارد نمایید.

پس در صورت استفاده از ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن می بایست اطلاعات مخاطبینتان را از قبل در دفترچه تلفن پنل پیامکیتان ذخیره نمایید اما در ارسال هوشمند تمامی اطلاعات در فایل اکسل وارد می شوند.

در ارسال با نام نمی توان اطلاعاتی غیر از اطلاعات دفترچه تلفن را ارسال نمود اما در ارسال هوشمند با ایجاد ستون در فایل اکسل می توانید پارامتر مد نظرتان را در متن پیامک ایجاد نمایید.

پس در صورتی که اطلاعات شما دارای پارامترهای متغییری می باشداز سامانه پیامکی ارسال هوشمند و در غیر این صورت از ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن استفاده نمایید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *