ارتباط موثر با مشتریان فعلی و بالقوه

پیامک سوزناک
۱۳۹۶-۱۲-۲۱
صرفه جویی در هزینه تبلیغات
۱۳۹۶-۱۲-۲۱

ارتباط موثر با مشتریان فعلی و بالقوه

کسب و کارها به دنبال شیوه‌ ای برای برقراری ارتباطی موثر با مشتریان فعلی و بالقوه خود هستند، روشی که از نتابج خوب آن مطمئن باشند و به سادگی بتوانند آن را مدیریت کنند. پیشنهاد ما به آن ها استفاده از تبلیغات با سامانه ارسال اس ام اس است. در ارسال اس ام اس این موضوع را در نظر بگیرید که رضایت مشتری همیشه حرف اول را می ‌زند.

با ارسال تبلیغات هدفمند شما می توانید در کسب و کار خود شاهد پیشرفت های چشم گیری باشید.


در سراسر جهان اولویت ارسال تبلیغات پیامکی، رضایت مخاطبان است.


مخاطبان شما باید خودشان بخواهند که پیامک تبلیغاتی با ارسال اس ام اس دریافت کنند، در غیر این صورت ارسال پیام‌ های تبلیغاتی نه تنها تاثیر منفی بر روی برند تجاری شما دارد، بلکه هزینه ‌ای اضافی را به شما متحمل می ‌کند.

اگر شما بتوانید به درستی و اصول تبلیغات رضایت مشتریان خود را داشته باشید و کاری کنید که مخاطبان خودشان با رضایت کامل شماره خود را در اختیارتان قرار دهند. مطمئنا بازخورد خوبی از تبلیغات پیامکی خواهید داشت.

تلفن همراه

با گسترش روزافزون کاربران تلفن همراه و همچنین، پیشرفت در حوزه اینترنت، کسب و کارهای آینده نگر به دنبال راهی برای دسترسی آسان با مشتریان خود بودند.

تلفن همراه به تدریج به بخشی جدایی‌ ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شده، ارسال اس ام اس هم به عنوان ابزاری مناسب برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات به آن‌ ها شناخته شده است.

بر اساس تحقیقات انجام‌ شده در سال ۲۰۱۴ در بریتانیا حدود ۹۳ درصد از بزرگ ‌سالان از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می‌ کنند و ۷۲ درصد از آن ها نیز به گوشی ‌های هوشمند دسترسی دارند.

آگاهی از علاقه مشتریان

یکی از اصول پایه در تبلیغات سامانه ارسال اس ام اس آگاهی از علاقه مشتریان و عادت ‌های آن ‌ها است. تبلیغات پیامکی راهی ساده، آزموده شده و با قدمت زیاد برای ارتباط با مشتریانی است که به تلفن‌ های همراه خود بیش از هر چیزی توجه می ‌کنند.

در ایران تبلیغات پیامکی موضوعی ا‌ست که کاملا جا افتاده و کم تر کسب و کار بزرگی پیدا می ‌شود که از تبلیغات پیامکی استفاده نکند. اگر برای تبلیغات پیامکی خود استراتژی نداشته باشید، به نتیجه‌ گیری اشتباه می ‌رسید.

بسیاری از صاحبان کسب‌ و‌ کارها با شنیدن هزینه سامانه ارسال اس ام اس به وجد می‌ آیند و به سرعت به دنبال راه‌ اندازی یک کمپین تبلیغات پیامکی می روند و مردم هم از دریافت چنین تبلیغاتی با کسب اجاز از آن ها استقبال می‌ کنند.

ایمیل و پیامک

بسیاری از کارشناسان تبلیغات پیامکی را با ایمیل مقایسه می ‌کنند. این در حالی است که تبلیغات ایمیلی به ساخت قالب، طراحی گرافیکی و تنظیمات فراوانی نیاز دارد، اما تبلیغات پیامکی به راحتی در قالب ۱۶۰ کاراکتر ۷۰ کاراکتر فارسی ساخته و ارسال می‌ شود.

از طرف دیگر در تبلیغات ایمیلی خبری از ارسال تبلیغ بر اساس، سن، جنسیت، نام و علایق مشتری نیست در صورتی که با تبلیغ پیامکی می توانید به راحتی بر اساس سن، جنسیت و… ارسال داشته باشید.

تبلیغات ایمیلی توسط اسپمرها مورد سو استفاده قرار گرفتند. به همین خاطر دیگر بازخورد خوبی ندارند.

احتمالا بسیاری از آقایان تاکنون تبلیغات محصولات آرایشی را از طریق ایمیل خود دریافت کرده ‌اند. این ایمیل‌ ها بعضا به دلیل نبود اطلاعات کافی از گیرندگان اتفاق می ‌افتد.

 تبلیغات محیطی و پیامک

در مقایسه با بسیاری از روش ‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات محیطی، تبلیغات پیامکی هم از هزینه کم تری برخوردار است و هم برای کسب و کارهای محلی نتایج قابل قبولی را ارائه می ‌دهد.

تبلیغات محیطی موثر به خصوص در شهرهای بزرگ اگر چه می ‌تواند توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کند اما معایبی مانند هزینه بسیار بالا و محدودیت در پوشش منطقه جغرافیایی را به همراه دارد.

طیف مخاطبان تبلیغات محیطی به شکل تصادفی و غیرقابل انتخاب است، بنابراین چندان نمی ‌توانید بر اساس رفتار آن ها شیوه تبلیغاتی خود را کنترل کرده و معایب آن را برطرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *